Aftonväska Jolles, made in Austria, broderad med historiserande figurscen i rokokostil, 1900-tal, , slitage, fläckar, ca 20x16cm, beslag i vit & gulmetall, tidningsurklipp där prinsessan Lilian bär liknande aftonväska medföljer
Auktnr | SE1.20240508.A56949 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Utropspris | 275 kr |
Aktuellt bud | 450 kr |
Stänger | 2024-05-08 20:13:30 |
Provision | 68 kr |
Frakt | 129 kr |