Solglasögon Moscot Lemtosh, storlek 46, smärre repor på skalmen, etui ej original

1 600 kr

Auktnr SE26.20240512.A8
Varukategori Fashion / Accessoarer
Kontor Malmö Amiralsgatan
Utropspris 1 600 kr
Stänger 2024-05-12 14:00:00
Provision 240 kr
Frakt 129 kr

Väska Gucci Parfums, 19,5x...

Väska Chanel Reissue 2.55 ...

Väska, Ralph Lauren Becket...

Digitalkamera Nikon Coolpix AW130, 16MP, Wifi/NFC, vattentät 30m, laddare, strömkabel samt instruktionsbok. fint skick Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Scarf Hermès Cashmere, "Les Sangles" färg: Fushia/Violet/Vert, 65% Kashmir och 35% Silke, 140x140cm, fint skick utan synligt bruksskick, inga tillbehör Vikt: 0 g

Scarf Hermès Cashmere, "Le...

Scarf Hermes, Grand H Faconnee Silk Wool Shawl XL, färg: Ocean, 75 x 180cm, 75% Silke samt 25% Ull, smärre bruksskick och trådsläpp, originalkartong i bruksskick  Vikt: 0 g

Väska Polo Ralph Lauren, M...

Tre ringar Chanel, 3-stack strass CC ring set, stl: 16,5/6, bredd 2,1mm samt 3,3mm, vitmetall, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Solglasögon Burberry, B4308 3854/13 56¤16 140 3N, originalfodral och putsduk

Solglasögon Burberry, B430...

Lås till collier, Ole Lynggaard, Ø14mm, detaljer i vitguld, diamanter 2x0,05ct, 18K Vikt: 6 g

Lås till collier, Ole Lyng...

Solglasögon Bulgari, 6099 2018/8G, gulmetall, id-nr DB1261830, bredd mellan skalmar ca 13 cm, originaletui, putsduk samt dustbag, smärre bruksskick

Solglasögon Bulgari, 6099 ...

Ett par Foo-hundar filigranarbete med emalj, Kina, 1900-tal, höjd: 65mm, längd 90mm, med träsocklar samt presentask, intyg från Lily Jewellery Company år 1980, silver 925/1000 Vikt: 246 g

Scarf Hermès, "Brides de Gala" 140x140cm, designad av Hugo Grygkar, fint skick utan synligt bruksskick, inga tillbehör Vikt: 0 g

Scarf Hermès, "Brides de G...

Collier Ankarlänk med hänge med pärla samt syntetisk Rubin, 48cm, länkens bredd: 1mm, integrerade hänget: 35mm, 14K Vikt: 3,8 g

Collier Ankarlänk med hän...

Ring, Per Möller Danmark, justerbar storlek, bredd 22mm, silver 925/1000  Vikt: 18,1 g

Ring, Per Möller Danmark, ...

Armband Bismarck, 17,5cm, bredd 5mm, silver 925/1000 Vikt: 6,1 g

Collier Ole Lynggaard, 40cm, treradigt, två rader sterling silver, en rad samt dobbar i 14K guld, Bruttovikt: 25,67gram Vikt: 25,7 g

Se kontorets övriga auktionsvaror