Ring halvallians med diamanter 14x0,01ct, stl 15½, bredd 2mm, gravyr, 18K Vikt: 2,8 g

2 000 kr

(lana72)

Auktnr SE26.20240512.A10
Kontor Malmö Amiralsgatan
Utropspris 1 700 kr
Aktuellt bud 2 000 kr
Stänger 2024-05-12 14:01:00
Provision 300 kr
Frakt 129 kr

Väska Gucci Parfums, 19,5x...

Väska Chanel Reissue 2.55 ...

Väska, Ralph Lauren Becket...

Digitalkamera Nikon Coolpix AW130, 16MP, Wifi/NFC, vattentät 30m, laddare, strömkabel samt instruktionsbok. fint skick Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska Polo Ralph Lauren, M...

Scarf Hermes, Grand H Faconnee Silk Wool Shawl XL, färg: Ocean, 75 x 180cm, 75% Silke samt 25% Ull, smärre bruksskick och trådsläpp, originalkartong i bruksskick  Vikt: 0 g

Scarf Hermès Cashmere, "Les Sangles" färg: Fushia/Violet/Vert, 65% Kashmir och 35% Silke, 140x140cm, fint skick utan synligt bruksskick, inga tillbehör Vikt: 0 g

Scarf Hermès Cashmere, "Le...

Solglasögon Burberry, B4308 3854/13 56¤16 140 3N, originalfodral och putsduk

Solglasögon Burberry, B430...

Lås till collier, Ole Lynggaard, Ø14mm, detaljer i vitguld, diamanter 2x0,05ct, 18K Vikt: 6 g

Lås till collier, Ole Lyng...

Ett par Foo-hundar filigranarbete med emalj, Kina, 1900-tal, höjd: 65mm, längd 90mm, med träsocklar samt presentask, intyg från Lily Jewellery Company år 1980, silver 925/1000 Vikt: 246 g

Tre ringar Chanel, 3-stack strass CC ring set, stl: 16,5/6, bredd 2,1mm samt 3,3mm, vitmetall, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Solglasögon Bulgari, 6099 2018/8G, gulmetall, id-nr DB1261830, bredd mellan skalmar ca 13 cm, originaletui, putsduk samt dustbag, smärre bruksskick

Solglasögon Bulgari, 6099 ...

Scarf Hermès, "Brides de Gala" 140x140cm, designad av Hugo Grygkar, fint skick utan synligt bruksskick, inga tillbehör Vikt: 0 g

Scarf Hermès, "Brides de G...

Ring, Per Möller Danmark, justerbar storlek, bredd 22mm, silver 925/1000  Vikt: 18,1 g

Ring, Per Möller Danmark, ...

Collier Ankarlänk med hänge med pärla samt syntetisk Rubin, 48cm, länkens bredd: 1mm, integrerade hänget: 35mm, 14K Vikt: 3,8 g

Collier Ankarlänk med hän...

Collier Ole Lynggaard, 40cm, treradigt, två rader sterling silver, en rad samt dobbar i 14K guld, Bruttovikt: 25,67gram Vikt: 25,7 g

Ett par örhängen, granater, förgyllning, 10mm, skruvlås, silver 830/1000 Vikt: 2,8 g

Ett par örhängen, granate...

Se kontorets övriga auktionsvaror