Bismarkarmband i 18K guld. Det är 19,7 cm långt, 7,8 mm brett och väger 17,2g. Kistlås. Stämplat BOLIDENGULD. Tillverkat 1965 av Haldor Vidar Fors i Hägersten. Kattfot. Nött i länkarna närmast låset.
Auktnr | SE73.20240509.A16857 |
Utropspris | 8 800 kr |
Aktuellt bud | 8 800 kr |
Stänger | 2024-05-09 19:02:30 |
Provision | 1 320 kr |
Frakt | 129 kr |
2/5 16:03:22 | yguld1 | 8800 kr |