Ring i 18K guld med vita stenar. Den är 2 - 8,3 mm bred, är i storlek 18¼ och väger 2,4g. Stämplad 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20240509.A16865 |
Utropspris | 1 400 kr |
Stänger | 2024-05-09 19:06:30 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 129 kr |
9/5 19:06 | ABV1866 | 1 400 kr |