Tavla, akvarell, Johan-Fredrik Isberg, monogramsignerad, "Överståthållarämbetets gård", föreställande Tessinska palatset, Stockholm, bildyta ca 15,5x10cm, ej examinerad ur ram. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20240515.R78275 |
Utropspris | 800 kr |
Stänger | 2024-05-15 19:04:30 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 299 kr |
15/5 19:04 | ABV1866 | 800 kr |