Mapp "3 Motiv" med tre färglitografier, Lars Norrman, signerade och numrerade, bladstorlek ca 36x54cm, samtliga med något gulnad passepartout märkt Svenska Fläktfabriken, mapp med slitage, ej ramade. Vikt: 0 g (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20240515.R75744 |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 25 kr |
Stänger | 2024-05-15 19:08:30 |
Provision | 4 kr |
Frakt | 49 kr |
Bus-avgift | - |
11/5 13:52:46 | mareng0304 | 25 kr |