Skål, glas, delvis sandgjuten, formgiven av Kjell Engman för Kosta Boda, signerad och numrerad 979006400, längd ca 18cm. Vikt: 0 g
Auktnr | SE1.20240515.R75602 |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2024-05-15 19:09:30 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 49 kr |