Tavla, litografi, Elisabeth Nyman, signerad i trycket, ej numrerad, dagmått 25,5x35cm, ej examinerad ur ram. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20240515.R77277 |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 1 kr |
Stänger | 2024-05-15 19:10:00 |
Provision | 0 kr |
Frakt | 299 kr |
2/5 16:09:17 | meebu | 1 kr |