Collier doserad Bismarck, längd 42,5cm, bredd 3-5mm, defekt lås, 18K Vikt: 10 g

6 000 kr

Auktnr SE16.20240521.A94255
Varukategori Guld / Kedjor & collier
Utropspris 6 000 kr
Stänger 2024-05-21 11:04:30
Provision 900 kr
Frakt 129 kr

Väska Louis Vuitton Neverf...

Damur, Ø28mm, Omega Seamas...

Elgitarr, Epiphone SG Standard PRO LTD, ser nr 20011528043, färg: metallic gold, svajarm Bigsby, gitarrrem, gigbag Skickas med Bussgods eller PostNord

El-bas, Yamaha BB Series, BB235, ser nr IQJ133032, natural satin, lätta märken, gigbag Skickas med Bussgods eller PostNord

Väska, Chanel, Double Flap...

Kontrabas, Portable Upright Bass, Eminence, G Edward Lutherie Inc, nr Z808, Minneapolis, akustisk med mikrofon, waist extension, små märken/nagg, mjukt fodral, inga tillbehör. Skickas ej.

Weekendbag, Christian Dior, 45x21x27cm, beige vaxkakemönstrad monogramcanvas, ljusbruna detaljer, tygfoder, plakett på innerficka, made in France, obetydligt slitage

Collier Venezia med integrerat hänge, fjäril med emaljdetalj, ca 41,5cm, bredd 1-20mm, skev, färgbortfall, 18K  Vikt: 7 g

Barnarmband med hjärtan i emalj, längd: 14,5cm, bredd: 7,8mm, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 5,9 g

Barnarmband med hjärtan i ...

Carmoséring med safir och diamanter 10xca0,005ct 8/8 slipning, stl 17, bredd: ca 1-11mm, Guldfynd, 18K  Vikt: 2,7 g

Carmoséring med safir och ...

Collier halvstelt, längd: 46,5cm, bredd: 4,5mm, brott samt ojämnheter i länk, 18K Vikt: 17,2 g

Collier halvstelt, längd: ...

Väska Louis Vuitton, NéoN...

Herrur, Certina, 18K, quartz (i behov av batteribyte), 33,5mm, datum, refnr: EOL.158.9289.68, snr: PCV3BQAJH, safirglas, svart läderband, nit och redlighetsgravyr, cert 2020, manual, box

Fåtölj Jetson 69 DUX, designad av Bruno Mathsson, oxblodsfärgat läder, kromat stål, 5 skruvar behöver kompletteras, kraftigt slitage, sprickor i läder/tyg, hål i canvas. SKICKAS EJ Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Fåtölj Jetson 69 DUX, des...

Pärlcollier treradigt med odlade semi-barocka pärlor ca Ø6,5-7,2mm, längd: ca 40cm i kortaste raden, slitage på pärlor, svensk importstämpel, säkerhetskedja och lås med rosa stenar i vitguld 18K Vikt: 72,3 g

Pärlcollier treradigt med ...

Herrur Breitling Colt, stå...

Armband med dekor av drakar och tecken, längd: 21,5cm, bredd: 5mm, smärre bucklor på länkar, silver 925/1000 Vikt: 26,1 g

Väska Mulberry Small Amber...

Hänge s.k. "Midnattsolsmycket", längd: 26mm, bredd: 19,4mm, Per Rönnbäck för Jokkmokks Tenn, år: 2001, i originalask med informationskort, silver 925/1000 Vikt: 3 g

Hänge s.k. "Midnattsolsmyc...

Se kontorets övriga auktionsvaror