Ring med vita stenar, stl 16¾, bredd 15,6mm, GHA, slitage, förgyllt 925/1000 silver Vikt: 5,1 g
Auktnr | SE16.20240521.A94377 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2024-05-21 11:58:00 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |
19/5 11:52:50 | ama13 | 75 kr |
11/5 00:07:01 | hanaa0 | 50 kr |