Ring med vita stenar, stl 16¾, bredd 15,6mm, GHA, slitage, en sten saknas, förgyllt 925/1000 silver Vikt: 5,2 g
Auktnr | SE16.20240521.A94378 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2024-05-21 11:58:30 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 49 kr |