Brosch, längd 28mm, bucklor, ostämplat 18K Vikt: 1,5 g
Auktnr | SE16.20240521.A94406 |
Varukategori | Guld / Broscher |
Utropspris | 900 kr |
Stänger | 2024-05-21 12:06:30 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 129 kr |