Armband med markasiter, längd 16cm, säkerhetskedja, nagg stenar saknas, importstämplat 830/1000 silver Vikt: 8,1 g
Auktnr | SE16.20240521.A94445 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2024-05-21 12:26:00 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |
21/5 11:47:20 | qefsere1971 | 75 kr |
20/5 21:01:46 | 46anna | 50 kr |