Armbandsur, Michael Kors Ritz, Ø37mm, med vita stenar, MK-6356, quartz, datum, kronograf, viklås, gulmetall, repor på glas, bruksskick
Auktnr | SE16.20240521.A94449 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2024-05-21 12:28:00 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 49 kr |
17/5 20:18:56 | ecko28 | 300 kr |