Ring med ljusblå sten, repor, stl 17¾, fattning i 935/1000 silver, importstämplad skena 18K Vikt: 2,9 g
Auktnr | SE16.20240521.A94464 |
Utropspris | 600 kr |
Stänger | 2024-05-21 12:35:30 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |
21/5 12:35 | ABV1866 | 600 kr |