Ring med briljantslipad diamant 0,05ct, stl 17, finska stämplar, gravyr, slitage, 18K Vikt: 1,8 g
Auktnr | SE16.20240521.A94493 |
Utropspris | 1 200 kr |
Stänger | 2024-05-21 12:50:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |
21/5 12:50 | ABV1866 | 1 200 kr |