800 kr

Auktnr SE16.20240521.A94527
Varukategori Fashion / Övrigt
Utropspris 800 kr
Stänger 2024-05-21 13:05:30
Provision 120 kr
Frakt 129 kr

Väska, Chanel, Double Flap...

Väska Louis Vuitton, NéoN...

Fåtölj Jetson 69 DUX, designad av Bruno Mathsson, oxblodsfärgat läder, kromat stål, 5 skruvar behöver kompletteras, kraftigt slitage, sprickor i läder/tyg, hål i canvas. SKICKAS EJ Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Fåtölj Jetson 69 DUX, des...

Herrur Breitling Colt, stå...

Väska Mulberry Small Amber...

Tavla, färgoffset med bit ...

Weekendbag Mulberry, scotchgrain, detaljer i läder och canvas, mått ca 54x33x40cm, en innerficka, adresstag numrerad 2125523, vintageskick, nötta hörn, nyckel och lås saknas, axelrem, dustbag, inga övriga tillbehör.  Skickas med postpaket.

Ring med briljantslipade diamanter, mittstenen ca 0,50ct, totalt 0,65ctv, W/SI enligt gravyr, stl 16½, GHA, gravyr, 18K Vikt: 4,5 g

Collier, Marina, ihålig, längd 60cm, bredd 12,6mm, KFS, 18K  Vikt: 65,1 g

Collier, Marina, ihålig, ...

Telefonhållare Louis Vuitton, Louise, Noir, modell M68382, svart silikon, repor på gulmetall,  kvittokopia Birger Jarlsgatan, daterat 24/3/20, dustbag.

Telefonhållare Louis Vuitt...

Sked Fransk modell, ca 21cm, Dufva. Nysilver Vikt: 0 g

Ring, Bvlgari, Fancy High Dome, stl 17 (54), made in Italy, bucklor, repor, inga tillbehör, 18K  Vikt: 11,2 g

Collier med åttkantslipade diamanter 17x0,005ct, längd 45cm, GHA, 18K Vikt: 3,2 g

Collier med åttkantslipade...

Ring med briljantslipad diamant ca 0,70ct ca TCa(K-L)/VS, stl 16, bredd 4,7mm, roséguld med vitguldsfattning, gravyr, repor, 18K  Vikt: 8,6 g

Herrur Tissot, stål, manue...

Ring med åttkantslipade diamanter ca 0,20ctv samt smaragd, nagg stl 17¾, en klo saknas, vitguld 18K  Vikt: 2,5 g

Ring med åttkantslipade di...

Elgitarr Ibanez RG Series, RG350, serienr P915145, Korea, lack- och kantskador, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Ett par örhängen med kristaller, längd 7,8mm, bredd 12mm, 18K  Vikt: 0,7 g

Ett par örhängen med kris...

Se kontorets övriga auktionsvaror