Armbandsur, Ø42mm, Christophe Duchamp, Grand monte CD7101-5, safirglas, kronograf, datum, doublé, bruksskick, repor, färgbortfall, ej ifyllt cert, manual, tag, originalbox.
Auktnr | SE16.20240521.A94547 |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 425 kr |
Stänger | 2024-05-21 13:15:30 |
Provision | 64 kr |
Frakt | 129 kr |
9/5 21:22:41 | kblom | 425 kr |
8/5 21:05:38 | jabbarhadi_50 | 400 kr |