Damur, Longines, Conquest, stål, quartz, Ø29,5mm, datum, pärlemortavla, diamantindex, refnummer: L3.277.4, serienummer: 35887702, stållänk, repor,trög krona, bruksskick, inga övriga tillbehör.
Auktnr | SE16.20240521.A94582 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 2 700 kr |
Stänger | 2024-05-21 13:33:00 |
Provision | 405 kr |
Frakt | 129 kr |