Ett par trädgårdsurnor, gjutjärn, höjd ca 43cm, omkrets ca 32cm rost samt åldersslitage, hål i botten för vattenavrinning, 1900-tal Vikt: 0 g Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.
Auktnr | SE26.20240526.A56 |
Varukategori | Möbler & design / Övrigt |
Kontor | Malmö Amiralsgatan |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 1 500 kr |
Stänger | 2024-05-26 14:18:00 |
Provision | 225 kr |
Frakt | Skickas ej |
15/5 09:05:11 | narnisia | 1500 kr |