Armbandsur Certina Argonaut 280, 37mm, automatisk, plexiglas, doublé, justerbar stållänk, bruksslitage, inga tillbehör

600 kr

(pcnommi68)

Auktnr SE26.20240526.A60
Varukategori Klockor / Herrur
Kontor Malmö Amiralsgatan
Utropspris 600 kr
Aktuellt bud 600 kr
Stänger 2024-05-26 14:20:00
Provision 90 kr
Frakt 129 kr

Ett par skor Christian Louboutin Hot Chick, stl: 38½, smärre bruksskick, dustbag samt låda Skickas med postpaket.

Solglasögon Rayban New Wayfarer RB2132, Originaletui samt putsduk

Solglasögon Rayban New Way...

Plånbok Burberry Long Zip Around Wallet, Färg svart/Charcoal, ca 21 x 12cm, beslag i vitmetall, smärre bruksskick, inga tillbehör

Plånbok Burberry Long Zip ...

Plånbok, Pierre Cardin ca 12x10cm, fint skick utan synligt bruksskick, originaletui Skickas med paket.

Plånbok, Pierre Cardin ca ...

Ring stl: 16½ samt Hänge 20mm, Flora Danica Copenhagen, förgyllda, Originaletui, silver 925/1000 Vikt: 10,3 g

Ring stl: 16½ samt Hänge ...

Collier med integrerat hänge med pärla samt troligtvis syntetisk Rubin, 53cm, Hänget: 34mm, 14K,  Vikt: 4,1 g

Collier med integrerat hän...

Collier med granater, 43cm, förgylld, silver  Vikt: 8,2 g

Ett par örhängen med granater Ø10mm, saknar en snurrebuss, gulmetall

Ett par örhängen med gran...

Kamerahus Nikon D5100, Objektiv Nikon DX AF- Nikkor 18-55mm, kartong, användarhandbok, laddare samt diverse sladdar, bruksskick  Skickas med postpaket.

Collier med kulor Ø10mm, 83cm, SCOOP, silver 925/1000 Vikt: 21,6 g

Collier med kulor Ø10mm, 8...

Hänge 35mm, silver 925/1000  Vikt: 10,7 g

Hänge 35mm, silver 925/100...

Collier med odlade pärlor Ø ca 6mm, något barocka, 46cm, defekt lås, silver 835/1000 Vikt: 0 g

Collier med odlade pärlor...

Hänge med vit sten, 15mm, öppningsbar, 8K, Vikt: 1,8 g

Hänge med vit sten, 15mm,...

Kedja Singapore, 43cm, bredd: 3mm, GFAB, silver 925/100

Två skedar, Bägare, Servettring, samtliga med gravyr, silver  Vikt: 135,4 g

Två skedar, Bägare, Serve...

Ring med vita stenar, GHA, stl: 17¾, bredd: 6,7mm, silver 925/1000  Vikt: 6,5 g

Ett par Örhängen med granater Ø19mm, förgyllda, silver  Vikt: 4,3 g

Ett par Örhängen med gran...

Ett par manschettknappar, Boliden, hamrad yta, graverade på undersida "Med Tack Från Skandinaiska Banken", 21x12mm, 18K,  Vikt: 20,4 g

Ett par manschettknappar, 16x16mm, 14K,  Vikt: 8,9 g

Hänge Ø17mm, med blå emalj samt vit sten, 22mm, 14K Vikt: 1,1 g

Hänge Ø17mm, med blå ema...

Se kontorets övriga auktionsvaror