Armbandsur Enicar Ultrasonic, 30x39mm, manuell, plexiglas, doublé, 60-tal, bruksslitage, repor på glas, inga tillbehör
Auktnr | SE26.20240526.A61 |
Kontor | Malmö Amiralsgatan |
Utropspris | 350 kr |
Stänger | 2024-05-26 14:20:30 |
Provision | 53 kr |
Frakt | 129 kr |
26/5 14:20 | ABV1866 | 350 kr |