Collier, Ole Lynggaard, fem-radigt i silver, dobbar i 18K guld, 42cm, bredd 9mm, smärre skevheter, silver 925/1000 Vikt: 33,4 g

3 200 kr

Auktnr SE26.20240526.A69
Varukategori Silver / Kedjor & collier
Kontor Malmö Amiralsgatan
Utropspris 3 200 kr
Stänger 2024-05-26 14:24:30
Provision 480 kr
Frakt 129 kr

Ett par skor Christian Louboutin Hot Chick, stl: 38½, smärre bruksskick, dustbag samt låda Skickas med postpaket.

Plånbok Burberry Long Zip Around Wallet, Färg svart/Charcoal, ca 21 x 12cm, beslag i vitmetall, smärre bruksskick, inga tillbehör

Plånbok Burberry Long Zip ...

Ring stl: 16½ samt Hänge 20mm, Flora Danica Copenhagen, förgyllda, Originaletui, silver 925/1000 Vikt: 10,3 g

Ring stl: 16½ samt Hänge ...

Collier med granater, 43cm, förgylld, silver  Vikt: 8,2 g

Plånbok, Pierre Cardin ca 12x10cm, fint skick utan synligt bruksskick, originaletui Skickas med paket.

Plånbok, Pierre Cardin ca ...

Solglasögon Rayban New Wayfarer RB2132, Originaletui samt putsduk

Solglasögon Rayban New Way...

Collier med integrerat hänge med pärla samt troligtvis syntetisk Rubin, 53cm, Hänget: 34mm, 14K,  Vikt: 4,1 g

Collier med integrerat hän...

Collier med odlade pärlor Ø ca 6mm, något barocka, 46cm, defekt lås, silver 835/1000 Vikt: 0 g

Collier med odlade pärlor...

Collier med kulor Ø10mm, 83cm, SCOOP, silver 925/1000 Vikt: 21,6 g

Collier med kulor Ø10mm, 8...

Ett par örhängen med granater Ø10mm, saknar en snurrebuss, gulmetall

Ett par örhängen med gran...

Hänge 35mm, silver 925/1000  Vikt: 10,7 g

Hänge 35mm, silver 925/100...

Två skedar, Bägare, Servettring, samtliga med gravyr, silver  Vikt: 135,4 g

Två skedar, Bägare, Serve...

Kamerahus Nikon D5100, Objektiv Nikon DX AF- Nikkor 18-55mm, kartong, användarhandbok, laddare samt diverse sladdar, bruksskick  Skickas med postpaket.

Kedja Singapore, 43cm, bredd: 3mm, GFAB, silver 925/100

Ring med vita stenar, GHA, stl: 17¾, bredd: 6,7mm, silver 925/1000  Vikt: 6,5 g

Ett par manschettknappar, Boliden, hamrad yta, graverade på undersida "Med Tack Från Skandinaiska Banken", 21x12mm, 18K,  Vikt: 20,4 g

Hänge med vit sten, 15mm, öppningsbar, 8K, Vikt: 1,8 g

Hänge med vit sten, 15mm,...

Ett par Örhängen med granater Ø19mm, förgyllda, silver  Vikt: 4,3 g

Ett par Örhängen med gran...

Ett par manschettknappar, 16x16mm, 14K,  Vikt: 8,9 g

Hänge Ø17mm, med blå emalj samt vit sten, 22mm, 14K Vikt: 1,1 g

Hänge Ø17mm, med blå ema...

Se kontorets övriga auktionsvaror