Damur Rolex Oyster Perpetual Datejust, stål, Ø26 mm, automatisk, kaliber 2135, referensnummer 69240, serienummer R443551, safirglas, datum, jubileelänk, handledsmått max 16,5 cm, originalbox

Damur Rolex Oyster Perpetual Datejust, stål, Ø26 mm, automatisk, kaliber 2135, referensnummer 69240, serienummer R443551, safirglas, datum, jubileelänk, handledsmått max 16,5 cm, originalbox

Damur Rolex Oyster Perpetual Datejust, stål, Ø26 mm, automatisk, kaliber 2135, referensnummer 69240, serienummer R443551, safirglas, datum, jubileelänk, handledsmått max 16,5 cm, originalbox

Aktuellt bud i realtid:

27 000 kr

(finisfinis)

2024-05-21 19:58:03

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE74.20240521.A25164
Varukategori Klockor / Damur
Kontor Kristianstad
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 17 000 kr
Aktuellt bud 27 000 kr
Stänger 2024-05-21 19:58:03
Provision 4 050 kr
Frakt 129 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
21/5 19:49:36 finisfinis 27000 kr
21/5 19:57:32 erik77 26000 kr
21/5 19:49:36 finisfinis 25000 kr
21/5 19:31:20 erik77 24000 kr
20/5 21:43:44 kgeorge 23000 kr
20/5 01:12:40 mkd01 22000 kr
20/5 21:43:22 kgeorge 21000 kr
20/5 01:12:40 mkd01 20000 kr
20/5 21:42:53 kgeorge 19500 kr
20/5 01:12:40 mkd01 19000 kr
20/5 21:42:04 kgeorge 18500 kr
20/5 01:11:46 mkd01 18000 kr
18/5 20:16:21 kgeorge 17500 kr
20/5 01:11:46 mkd01 17500 kr
18/5 20:15:55 kgeorge 17000 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Herrur Rolex Datejust, 36mm, stål/guld, ref 16013, serienr: 8489359, cal 3035, verknr: 1242636, boettnr 16000, jubileelänk stål/guld, 455/62523H I11, går ej/servicebehov, inga tillbehör

Herrur Rolex Datejust, 36mm...

2024-06-13 13:38:30

Till auktion

Herrur Rolex Oyster Perpetual GMT Master II "Rootbeer", guld/stål, automatisk, 40mm, ref: 126711CHNR, srn: 3D599535, cal. 3285, verknr: 868NA721, boettnr: 2520, certifikat daterat 2019, box, ytterkartong

Herrur Rolex Oyster Perpetu...

2024-06-10 13:34:30

Till auktion

Herrur Rolex Cosmograph Daytona, stål, automatisk, 39mm, ref: 16520, snr: A202819, Cal. 4030, verknr: 169490, boettnr: 16500, safirglas, oysterlänk, ref: 78490 / DE11, viklås, certifikat daterat Juni 99, servicekvitto från Bergströms Ur Uppsala 2021, box, ytterkartong

Herrur Rolex Cosmograph Day...

2024-06-10 13:34:00

Till auktion

Herrur Rolex Oyster Perpetual Cosmograph Daytona, guld/stål, automatisk, 40mm, ref: 116503, srn: 6XS63394, cal. 4130, verknr: 697NF307, boettnr: 2100, 3 extra länkbitar, certifikat daterat 2022, manual, box och ytterkartong

Herrur Rolex Oyster Perpetu...

2024-06-10 13:35:00

Till auktion

Herrur Rolex Datejust, automatisk, 36mm, serienr: Z237509, referensnr: 116200, stål, caliber 3135, datum, rosa urtavla, safirglas, stållänk, smårepig/tejpad länk, cert dec 2006, manual, box, ytterkartong defekt

Herrur Rolex Datejust, auto...

2024-06-10 15:40:30

Till auktion

Damur Rolex Oyster Perpetual, 30mm, midsize, stål, automatisk, ref:67480, verknr:3596672, cal 2130, serienr:V460466, oysterlänk ca 16cm, ref: 78350 / MA12 / 551B, ca 2008/2009. Vikt: 0 g

Damur Rolex Oyster Perpetua...

2024-06-10 11:01:30

Till auktion

Herrur Rolex Datejust, Oyster Perpetual, Superlativ Chronometre, automatisk, 36mm, blå urtavla, referensnr 126200, serienr 272D25R0, stål, caliber 3235, cert 2021-08-20, x-tra länk, box, ytterlåda Skickas med postpaket.

Herrur Rolex Datejust, Oyst...

2024-06-10 15:41:00

Till auktion

Herrur Omega Seamaster Orofessional Co-Axial Planet Ocean 600m/2000ft, stål, Ø45,5mm, serienr: 86926369, cal 8500, vernr: 86926369, gummiband Omega cousu maine ref: 98000383, missfärgad, Spänne Omega ref: 94522033, medföljande Stållänk Omega viklås ref: 1590/867 GJH, inga övriga tillbehör.

Herrur Omega Seamaster Orof...

2024-06-13 11:20:00

Till auktion

Väska, Chanel, Double Flap Bag, svart quiltat lammskinn, ca 25x16x6cm, axelrem, snr: 14226337, märkt Chanel Made in France, certifikat, kvitto från Chanel London 12-08-10, repor, nötta hörn, fläckar på innerfoder, skadad vid söm, smärre färgbortfall på beslag, dustbag

Väska, Chanel, Double Flap...

2024-06-18 12:45:00

Till auktion

Armband, Rivière med diamanter 67 x ca. 003ct, totalt 2,0ctv W(H)/Si, 18cm, bredd: 2,5mm, etui och kvitto från Guldfynd, 18K Vikt: 11,9 g

Armband, Rivière med diama...

2024-06-13 12:45:00

Till auktion

Herrur Omega Speedmaster reduced, stål/guld, 39mm, refnr: 175 0033, cal 3220, verknr: V8DK 3220A, automatisk, ej modell enlig Omega stållänk refnr: 811/1469, inga tillbehör

Herrur Omega Speedmaster re...

2024-06-13 13:39:00

Till auktion

Väska " Envelope" Yves Saint Laurent, mått ca 24x17x6,5cm, svart läder med detaljer i gulmetall, tillbehör kvitto Saint Lauren NK Stockholm 2021, dustbag , box, bra bruksslitage Skickas med postpaket.

Väska " Envelope" Yves Sai...

2024-06-09 20:21:00

Till auktion

Herrur Rolex Oyster Perpetual Datejust, automatisk, 18K, datum, ca Ø36mm, ref-nr: 16018, serie-nr:9175700, år ca 1986/87, kaliber:3035, verk-nr:2112673, boett-nr:16000, med läderband kalvskinn Hirsch 20 Paul, original viklås guldspänne 18K, nr: 24809, nagg på glas vid 12, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Herrur Rolex Oyster Perpetu...

2024-06-09 10:01:00

Till auktion

Herrur Omega GMT, stål, refnr: 25382000, serienr: 60503363, cal 1128, verknr: 60503363, boett nr: 168 1620, automatisk,  går inte att ställa visarna korrekt/defekt, service behov, stållänk ref: 1611/931, 1 extra länkbit, cert 010519, box skadad/ytterkartong

Herrur Omega GMT, stål, re...

2024-06-13 13:45:30

Till auktion

Armbandsur Breitling Colt "Military", 39mm, svart PVD, quartz, ref:80180, snr:8441, gummiband, tickar, något bortnött färg.

Armbandsur Breitling Colt "...

2024-06-10 12:30:00

Till auktion

Ring Cartier "Trinity", stl: 52 (16¾), tricolore, serienr:A1787J, certifikat från 1995, box, 18K 7,4g.

Ring Cartier "Trinity", stl...

2024-06-10 12:48:00

Till auktion

Elgitarr Fender Stratocaster, USA, år 1989-1990.serienummer E 938903, Sunburst, Jumboband, Noiselesspickuper, låsbara stämskruvar, stötskada på framsida kropp, repor, gitarren är i gott spelbart skick, huvudet har en gammal skada under stämskruvarna, bra lagat, sliten gigbag medföljer, inga andra tillbehör,

Elgitarr Fender Stratocaste...

2024-06-10 19:00:00

Till auktion

Väska, Louis Vuitton Graceful MM MNG Beige, modell-nr: M43704, mått ca 41x35x14cm, dustbag, inköpskvitto från Birger Jarlsgatan 2020, bag organizer ej original, mindre bruksslitage

Väska, Louis Vuitton Grace...

2024-06-12 16:46:30

Till auktion

Herrur Breitling Chronomat Evolution, stål, automatisk, 44mm, ref: A13356, snr: 2191797, safirglas, datum, pilotlänk, ref: S1107, box, ytterkartong, inga övriga tillbehör

Herrur Breitling Chronomat ...

2024-06-10 13:32:30

Till auktion

Armband, myntliknande länkar, 17,5-19cm, bredd 14mm, 21K Vikt: 9,5 g

Armband, myntliknande länk...

2024-06-10 14:09:00

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror