Fyra tallrikar, Nobel, Karin Björquist för Gustavsberg, Ø25,5cm, benporslin med guldfärgad kant, slitage, repor i guldfärg. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20240522.A57021 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat |
Utropspris | 1 500 kr |
Stänger | 2024-05-22 19:58:00 |
Provision | 225 kr |
Frakt | 299 kr |
22/5 19:58 | ABV1866 | 1 500 kr |