Stelt armband ca 6,5x5,5, bredd ca 5mm, ihåligt, säkerhetskedja saknas, engelska stämplar, bucklor, silver Vikt: 6,7 g
Auktnr | SE1.20240522.A57042 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 50 kr |
Stänger | 2024-05-22 20:08:30 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 49 kr |
15/5 17:06:08 | femme | 50 kr |
14/5 19:40:20 | novali | 25 kr |