Ett par örhängen med diamanter, 2x ca 0,005ct, ca 15x6mm, slitage, bucklor, 18K. Vikt: 1,9 g
Auktnr | SE1.20240522.A57112 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 1 200 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2024-05-22 20:41:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |
15/5 18:38:15 | nina_84 | 1200 kr |