Herrur Rolex Oyster Perpetual Submariner Date, stål, automatisk, ref-nr:16610, serie-nr:Y347364, kaliber 3135, verk-nr:3 9618901, boett-nr:2160, Ø40mm, länk-ref:93250-DT10/801, årtal ca 2002, 10st länkbitar monterade, små repor, nagg på vridringen, inga andra tillbehör.
Auktnr | SE1.20240522.A57162 |
Utropspris | 75 000 kr |
Stänger | 2024-05-22 21:06:00 |
Provision | 11 250 kr |
Frakt | 129 kr |
22/5 21:06 | ABV1866 | 75 000 kr |