Ring i silver med en blå sten i förgylld fattning. Den är 8,8 mm bred, är i storlek 17 och väger 9,9g. Stämplad GFAB 925.
Auktnr | SE73.20240523.A16927 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 225 kr |
Stänger | 2024-05-23 19:04:30 |
Provision | 34 kr |
Frakt | 49 kr |