Ring i silver. Den är 3,3 - 13,5 mm bred, är i storlek 18¾ och väger 9,7g. Tillverkad 1970 av Heribert Engelbert i Stockholm. Stämplad STIGBERT SWEDEN 925S. Kattfot.
Auktnr | SE73.20240523.A16931 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 325 kr |
Stänger | 2024-05-23 19:06:30 |
Provision | 49 kr |
Frakt | 129 kr |