Matterad ring i silver med en ljusblå sten i förgylld fattning. Den är 7,2 mm bred,är i storlek 18¾ och väger 9,4g. Stämplad CGH 925.
Auktnr | SE73.20240523.A16944 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 100 kr |
Stänger | 2024-05-23 19:13:00 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 49 kr |
23/5 18:23:12 | wfr65 | 100 kr |
23/5 18:03:57 | hindi | 75 kr |