Treradig collier med en delvis förgylld berlock i silver. Kedjan är 39,5 cm lång och har karbinhake. Berlocken är 22 x 13 mm. Den väger 10,0g. Stämplad CGH.
Auktnr | SE73.20240523.A16969 |
Varukategori | Silver / Kedjor & collier |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2024-05-23 19:25:30 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 49 kr |