Berlock i 18K guld med en blålila sten. Den är 36,5 mm lång inkl. ögla och väger 3,4g. Stämplad GVH, 18K & kattfot. Årsstämpel otydlig- förmodligen 1947.
Auktnr | SE73.20240523.A16972 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 1 500 kr |
Stänger | 2024-05-23 19:27:00 |
Provision | 225 kr |
Frakt | 129 kr |
23/5 19:27 | ABV1866 | 1 500 kr |