Bismarkarmband i 18K guld med sex berlocker (bucklor). Det är 18,5 cm långt, 4 mm brett och väger 9,9g BTO. Kistlås. Stämplad 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20240523.A17003 |
Utropspris | 4 500 kr |
Aktuellt bud | 5 000 kr |
Stänger | 2024-05-23 19:42:30 |
Provision | 750 kr |
Frakt | 129 kr |