Pärlmussle-ring i 18K guld med en 4 mm´s odlad pärla. Den är 3,2 - 12,9 mm bred, är i storlek 17¼ och väger 3,3g. Tillverkad 1957 av Heribert Engelbert i Stockholm. Kattfot. Signaturstämplad Stigbert.
Auktnr | SE73.20240523.A17013 |
Utropspris | 1 800 kr |
Stänger | 2024-05-23 19:47:30 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |
23/5 19:47 | ABV1866 | 1 800 kr |