Alliansring, stl 15, bredd ca 2,5mm, blå safirer, nagg, slitage, stämplad RP, vitguld. 18K Vikt: 2,5 g
Auktnr | SE16.20240604.A94643 |
Utropspris | 1 400 kr |
Stänger | 2024-06-04 11:21:00 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 129 kr |
4/6 11:21 | ABV1866 | 1 400 kr |