Brosch med rosenstenar, nagg, längd 26mm, bredd 15mm, bakplatta har släppt något, ostämplad, minst 8K Vikt: 3,4 g
Auktnr | SE16.20240604.A94684 |
Varukategori | Guld / Broscher |
Utropspris | 1 700 kr |
Aktuellt bud | 1 800 kr |
Stänger | 2024-06-04 11:41:30 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |
4/6 11:38:04 | creol | 1800 kr |
16/5 21:48:54 | 42896395 | 1700 kr |