Klackring med grön sten, stl 17¾, bredd: 3,2-15,5mm, små nagg på sten, repor, skev, 18K Vikt: 7,2 g
Auktnr | SE16.20240604.A94749 |
Utropspris | 3 400 kr |
Stänger | 2024-06-04 12:14:00 |
Provision | 510 kr |
Frakt | 129 kr |
4/6 12:14 | ABV1866 | 3 400 kr |