Kakspade, längd 16,2cm, GAB, år 1939, repor, bucklor, 830/1000 silver Vikt: 49,9 g
Auktnr | SE16.20240604.A94795 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 350 kr |
Aktuellt bud | 350 kr |
Stänger | 2024-06-04 12:37:00 |
Provision | 53 kr |
Frakt | 129 kr |
16/5 17:41:23 | redrum | 350 kr |