Armband Figaro med röda cabochonslipade stenar, längd: 22,5cm, bredd: ca 4-5mm, slitage på fattningar, ostämplad, 18K Vikt: 5,8 g
Auktnr | SE16.20240604.A94804 |
Utropspris | 3 000 kr |
Stänger | 2024-06-04 12:41:30 |
Provision | 450 kr |
Frakt | 129 kr |
4/6 12:41 | ABV1866 | 3 000 kr |