Brosch i silver. Nålen är 55 mm lång. Ø 34,4 mm. Den väger 12,1g. Stämplad RCN kattfot, S, K10 (1984) & 925.
Auktnr | SE73.20240530.A17044 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 225 kr |
Stänger | 2024-05-30 19:09:00 |
Provision | 34 kr |
Frakt | 49 kr |