Collier i 18K guld med 29 diamanter á c:a 0,005ct. Den är 39,5 cm lång, 1,2 - c:a 10 mm bred och väger 3,7g. Springring. Från Balestra. Stämplad 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20240530.A17060 |
Utropspris | 2 200 kr |
Aktuellt bud | 2 200 kr |
Stänger | 2024-05-30 19:17:00 |
Provision | 330 kr |
Frakt | 129 kr |
30/5 10:08:48 | babi1000 | 2200 kr |