Prins Albert i silver: en bordssked (185 mm), en bordsgaffel (177 mm) och en smörgåsgaffel (145 mm). De väger 140,0g tillsammans. Alla från CGH från 1950-talet. Bruksskick.
Auktnr | SE73.20240530.A17080 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 850 kr |
Aktuellt bud | 1 000 kr |
Stänger | 2024-05-30 19:27:00 |
Provision | 150 kr |
Frakt | 129 kr |