Berlock "droppe" i 18K guld. Den är 24,7 mm lång inkl. ögla och väger 0,6g. Stämplad Ceson, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20240530.A17087 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 375 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2024-05-30 19:30:30 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |
23/5 16:33:50 | wfr65 | 375 kr |