Hänge Flygvapnet "Saab 35 Draken" med tillhörande halskedja, sannolikt 1980-tal, förgylld metall, hänge längd 20 mm, kedja längd 46,5 cm, bredd 2,5 mm, oanvänd, förvaras i originaletui (plast)
Auktnr | SE74.20240604.A25208 |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 175 kr |
Stänger | 2024-06-04 19:19:30 |
Provision | 26 kr |
Frakt | 49 kr |