Klackring, 14K guld, syntetisk Rubin med förgyllt antikiserande motiv, stenens storlek 12x14 mm, utrikiska stämplar, Ø19¾ mm, bredd 6-15 mm, fint skick, lite slitage längs stenens ytterkanter Vikt: 11,4 g
Auktnr | SE74.20240604.A25216 |
Utropspris | 4 400 kr |
Stänger | 2024-06-04 19:23:30 |
Provision | 660 kr |
Frakt | 129 kr |
4/6 19:23 | ABV1866 | 4 400 kr |