Konstglas - Skulptur, "5+5, Multiple Sculpture", glas, Lars-Göran Nilsson & Rolf Åkesson, 1983, numrerad 66/225, signerad, höjd 13 cm, längd 19,5 cm, bredd 9,5 cm, fint skick utan anmärkning, vikt 614 gram Skickas med paket.
Auktnr | SE74.20240604.A25232 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 400 kr |
Stänger | 2024-06-04 19:31:30 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 129 kr |
4/6 19:31 | ABV1866 | 400 kr |