Klackring, 18K guld, syntetisk Rubin med motiv av Träd, stenens storlek 12x14 mm, oidentifierad tillverkarstämpel LG, Ø21½ mm, bredd 4-17 mm, mindre slitage längs stenens ytterkanter, några repor på skenan Vikt: 13,1 g
Auktnr | SE74.20240604.A25240 |
Utropspris | 6 800 kr |
Stänger | 2024-06-04 19:35:30 |
Provision | 1 020 kr |
Frakt | 129 kr |
4/6 19:35 | ABV1866 | 6 800 kr |