Retro Hänge med Halskedja stavlänk 1960-tal, GUNNAR CYRÉN för Orrefors, silver, glasblock med invändig luftbubbla i Cyril-teknik, signerad Orrefors, hänge längd inkl. ögla 33,5 mm, glasblock mått 22x23x14 mm, kedja längd 54,5 cm, bredd 1 mm, hänge/glas helt utan anmärkning, mycket fint skick Vikt: 27,6 g
Auktnr | SE74.20240604.A25263 |
Varukategori | Silver / Kedjor & collier |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2024-06-04 19:46:30 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |
24/5 20:20:02 | avicii | 800 kr |